Logga

Expedition öppen mån-tors mellan 8-11 (ring helst före)
Tvetgatan 199 bv.
Tel. 0303 24 96 60
Mail. tveten.smf@comhem.se
Hemsida. www.tveten.se


Styrelsen 2019


Lars Erik Olofsson
Ordförande
Tvetgatan 169
Representerar område norr
Tel: 070-625 14 71
Mail: lars-erik.olofsson@comhem.se


Olof Lewin
Vice ordförande
Tvetgatan 215
Representerar Brf Fridhem
Tel: 070-399 88 57
Mail: Olof.lewin@gmail.com


Katarina Vallström
Ordinarie ledamot/sekreterare
Tvetgatan 247
Representerar område söder
Tel: 070-221 28 28
Mail: kattis.vallstrom@hotmail.com


Gabriel Jungestrand
Ordinarie ledamot
Tvetgatan 189
Representerar norr
Tel: 070- 924 83 60
Mail: jungestrand@gmail.com


Bettina √Ėster Tunberg
Ordinarie ledamot
Hanö Fyrs Väg 10
Representerar Kungälvsbostäder
Mail:  bettina.oster.tunberg@kungalvbostader.se


Emelie Larsson
Ordinarie ledamot
Tvetgatan 251
Representerar Brf Fridhem
Tel: 070-994 69 51
Mail: carinemelie.larsson@gmail.com


Lars Malmgren
Suppleant
Tvetgatan 69
Representerar område norr
Tel. 0303 143 45
Mail. lars@nilsmalmgren.se


Mattias Anderström
Suppleant
Tvetgatan 173
Representerar område norr
Tel. 0303 144 88
Mail. mattias.anderstrom@kungalv.se


Gudrun Frilund Larsson
Suppleant
Tvetgatan 293
Representerar område Söder
Tel: 070-363 72 43
Mail: gudrun.e@me.com


Kenneth √Öman
Suppleant
Olserödsgatan 114
442 18 Kungälv
Representerar Kungälvsbostäder
Tel: 0303 23 98 50
Mail: kenneth.aman@kungalvsbostader.se


Leif √Ögren
Anläggningsansvarig
Anställd på BTLe produkter
Mobil: 0703-65 59 98
Mail: leifagren@hotmail.com


Om du har några synpunkter och vill komma i kontakt med styrelsen eller förvaltningen kan du vända dig till föreningsexpeditionen under ordinarie öppettider. Vid akuta ärenden tag kontakt med styrelseledamot.